“Lironi Stresin”, reperi i njohur kërkesë publikisht
Stresi tashmë prej dia muajsh është në qelitë e paraburgimit.

Reperi Fero mesa duket pëlqen shumë muzikën e kolegut të tij Stresi. Ai ka postuar në “Instastory” dy video ku tregon se po dëgjonte një këngë të Stresit.

video ai kërkon lirinë e tij. “Free Stresi”, shkruan Fero në video. Ndërkohë kujtojmë se prej datës 17 tetor të vitit 2018, Stresi vijon të mbetet në qelitë e paraburgimit.

Reperi akuzohet për “Mbajtje pa leje dhe prodhim të armëve shpërthyese dhe të municioneve” dhe “Prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike”. /albeu.com/
Shtuar më 28/02/2019, ora 19:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori