Lirohet burri i Miss-it që plagosi me armë Noizyn, Cozman i uron mirëseardhje
Albert Krasniqi, një nga personazhet e përfshirë në përleshjen e armatosur në konfliktin “Noizy¬-Cozman” në Prishtinë, qëndroi në paraburgimin e Lipjanit vetëm një muaj.

Albert Krasniqi qëlloi me armë ndaj reperit Noizy, përpara hotelit ku po qëndronin djemtë e grupit OTR. Menjëherë pas daljes nga paraburgimi, Albert Krasniqi dhe Cozman kanë publikuar të njëjtën fotografi në ‘Instagram’, ku shihen në të njëjtën makinë, duke u kthyer në shtëpi.

“Nuk kam pasur qëllim të bëj filma dhe të sillem si njeri i rebeluar, por në momentin që na kanë sulmuar, u detyrova të mbrohem. Ne familja Krasniqi nuk e lejojmë të rrihemi, prandaj u detyrova të përdor armën, sepse ata ishin në numër shumë më të madh, ndërsa ne ishim tre vetë. Nuk dua të mburremi me këto punë, sepse ne (Kosovë¬-Shqipëri) duhet të jemi një, por jam i lumtur dhe krenar që nuk lejova të më rrahin dhe të turpëroj familjen time”,¬ ka thënë Albert Krasniqi pas ngjarjes./Albeu.com/

Shtuar më 13/10/2016, ora 21:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori