Liqenet e mrekullueshëm të Gjermanisë (FOTO LAJM)

Liqeni Constance, Baden-Württemberg
Gjermania ka numrin më të madh të liqeneve dhe lumenjve të shkëlqyeshëm për not në Europë.

Në këtë artikull janë zgjedhur vendet më të bukura në gjithë Gjermaninë, nëse këtë shtet e konsideroni për vizitë.
Shtuar më 25/06/2019, ora 23:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori