Lindsay Lohan harron ish-in, në krahët e një mashkulli tjetër (FOTO LAJM)

Ajo, vitin e kaluar u bë pjesë e mediave për shkak të zënkës së bujshme me të fejuarine saj në brigjet e Greqisë, por duket se e ka lënë pas atë histori.

Aktorja e njohur Lindsay Lohan postoi në instagramin e saj një fotografi me një mashkull të panjohur, por akoma pa u kuptuar se kush ishte ai, ajo e fshiu atë.

Por duket se mediat ishin më të shpejtë se ajo.

Fotografia e saj arriti të ruhej nga Daily Mail të cilët më pas postuan atë, me përshkrimet që vetë aktorja i kishte bërë fotografisë së postuar.

“Zogjtë e dashuruar”, kishte shkruar Lohan e cila shihet shumë e lumtur pranë këtij mashkullipanjohur i cili po e ënte dhe puthte. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 14:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori