Linda Rama dhe Ermal Meta sot në Tv Klan sot përballë fëmijëve
Në mbrëmjen e sotme, do të transmetohet finalja e emisionit “Në kurthin e Piter Pan”. Prej disa puntatatsh, ky emision ka pasur dhjetëra të ftuarish të cilët janë zënë ngushtë nga pyetjet e fëmijëve.

Alketa Vejsiu ka zbuluar për publikun se cilët janë të ftuarit special të puntatës së sotme dhe bëhet fjalë për gruan e kryeministrit, Lina Rama, dhe gjithashtu dhe këngëtari Ermal Meta.

Duke marrë parasysh se Meta ishte për koncertin në Tiranë, do të thotë se emisioni ose vetëm pjesa e tij, është e regjistruar dhe jo live.
Shtuar më 04/06/2018, ora 18:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori