Linda Morina prezanton binjaken e saj (FOTO LAJM)

Linda Morina ka gjetur binjaken e saj dhe ajo është Zhade te “Clone”.

Këtë ka dashur të tregojë me anë të fotoje të postuar në instagram ku ajo ka bashkangjitur një foto të saj më një foto të Zhades.

Por se ka lënë me kaq, ajo gjithashtu ka shkruar që “gojat e këqija” nuk duhet të flasim më për të se ajo është po aq e bukur sa Zhadja, ndryshe sdo i ngjante. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2016, ora 16:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori