Lidhjen nuk e pranuan, Eni dhe Genci do të martohen?
Pëlqej
Eni Koçi është këngëtarja e njohur shqiptare e cila përveç për këngët u komentua së fundi shumë edhe për jetën e saj private.

Lidhja e saj dhe Genc Prelvukaj ka qenë e shumë komentuar në media që kur dolën thashethemet se ata janë bashkë.

Dhe mesa duket ata kanë vendosur që ti bëjnë gjërat serioze.

Si shumë VIP-a, edhe Eni ka vendosur t'u përgjigjet pyetjeve të fansave e një prej tyre e pyet se kur do kemi dasmë.

Këngëtarja nuk ka zbuluar datë, por me përgjigjen e saj ka lënë të kuptohet se mund të ndodhë. "Sonte kemi dasmë, të gjithë po festojmë gocen më të bukur sot po e martojmë, la la la la", përgjigjet Eni. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 23:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori