Lidhja me milionerin, këngëtarja shqiptare poston foto nga shtrati

Xhesika Ndoj konsiderohet si një nga vajzat më të diskutuara të shoëbizit. Ajo u bë pjesë e muzikës duke nxjerrë në treg videoklipe me përmbajtje përgjithësisht erotike.

Ndoj gjithmonë edhe në rrjetet sociale shquhet për fotografitë provokuese dhe fotot me armë apo para.

Por para disa kohësh ajo i fshiu të gjitha fotot me të dashurin milioner duke shtuar dyshimet për ndarjen.

Kjo gjë u përfol gjatë në media mirëpo mesa duket asgjë nuk është e vërtetë pasi ditën e sotme Xhesika ka reaguar nëpërmjet një postimi në Instastory, ku ka treguar se i mungon shumë i dashuri i saj.

Ajo ka hedhur një foto intime nga shtrati. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 23:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori