Lidhja me Fullanin bëri bujë, a është në një marrëdhënie vajza e Mailinda Bregut? (FOTO LAJM)

Vajza e Majlinda Bregut është kthyer tashmë në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe tërheq shumë vëmendjen me fotot që poston dhe falë marrdhënies së saj fatkeqësisht të shkurtër me djalin e ish guvernatorit, Erik Fullanin.

Këtë herë Kejda ka zgjedhur t'i përgjigjet pyetjeve të shumta të fansave në Instagram.

Mes shumë pyetjesh ndjekësit kan kërkuar të dinë edhe nëse Kejda është në një marrëdhënie dhe bukuroshia i është përgjigjur: "Jo jam një album", duke ironizuar dhe shmangur pyetjes./albeu.com/
Shtuar më 16/04/2020, ora 18:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori