Lidhja me binjakët, Jonida dhe Bora zyrtarisht kunata

Bora Zemani dhe Jonida Maliqi u panë për herë të parë së bashku në emisionin e Tring “ Albanian Designers Competition”, dhe që aty nisën të shpërndaheshin shumë zëra se të dyja kishin një lidhje me vëllezërit Veshaj.

Duket se sot ato i kanë konfirmuar lidhjet e tyre nëpërmjet fotografike në rrjetet sociale.

Por së fundmi duket se një “çift” tjetër është krijuar, ai i dy shokëve të ngushtë: Danit dhe Arborit.

Miqësia ndërmjet mamave paska afruar dhe dy fëmijët. Jonida Maliqi ka postuar një fotografi të ëmbël të dy fëmijëve duke shkruar:-“Dashuritë".

Shtuar më 07/08/2020, ora 23:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori