Liam Payne pranon se nuk e ka parë kurrë “Fifty Shades”
Liam Payne është rikthyer edhe një herë në qendër të vëmendjes me publikimin e kolonës zanore të “Fifty Shades Freed” së bashku me Rita Ora-n.

Këngëtari gjatë një interviste të dhënë për “The Sun” ka pranuar se nuk ka parë apo lexuar asnjë nga pjesët e trilogjisë së famshme “Fifty Shades”. Ai është shprehur se nuk është fans i këtij filmi për këtë arsye as nuk i ka lexuar e as nuk i ka parë këto pjesë të tij.

24-vjeçari ka shtuar se filma të tillë nuk janë aspak të përshtatshme për të rinjtë e duke u bërë thirrje të gjithë moshatarëve të lexojnë sa më shumë libra dhe të mos harxhojnë kohën me filma të tillë.

Fakti që ai ka realizuar një bashkëpunim me to nuk do të thotë se po i promovon fansave dhe publikut këtë film në tërësi. Të paktën kështu është shprehur këngëtari i famshëm. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2018, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori