Lewinsky rrëfeu 20 vjet më vonë skandalin e lidhjes me Bill Clinton, si reagoi Hillary
Skandali Clinton-Lewinsky ka qenë përherë në qendër të vëmendjes së mediave, pavarësisht se kanë kaluar shumë kohë.

Pak ditë më parë, Lewinsky doli dhe tregoi gjithcka për këtë skandal, duke treguar sesi në fakt, ajo marrëdhënie iu kthye në boomerang.

Por cafrë ka thënë Hillary?

Hillary Clinton, gruaja e ish-presidentit, kur promovoi librin e saj “Hard Choices” në një intervistë për Diane Sawyer foli publikisht për marrëdhënien e bashkëshortit me Leëinsky-n: “Unë i uroj gjithë të mirat. Shpresoj që ajo të mendojë për të ardhmen e saj dhe të ndërtojë një jetë, në të cilën gjen kuptim e kënaqësi”. /albeu.com/

Shtuar më 17/11/2018, ora 23:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori