Lewinsky do të fitojë 12 mln $ nga ‘autobiografia’ për Bill Clinton
Monica Lewinsky ka paralajmëruar botimin e një libri autobiografik ku duket se do të japë detaje pikante nga flirti i saj me ish-presidentin Bill Clinton dhe ku pritet të dalin në dritë një mori letrash dashurie sekrete që ish-presidenti ia dërgonte në kohën kur të dy kishin një lidhej të fshehtë, por edhe letra që Lewinsky i dërgonte kreut të Shtëpisë së Bardhë.


Lewinsky pritet të rrëfejë gjithashtu detaje intime mbi bashkëshorten e Bill Clinton dhe aktualisht sekretaren amerikane të shtetit, Hillary Clinton, të cilën sipas saj, Bill e quante, ‘peshk i ftohtë’ dhe se si talleshin, thotë Lewinsky, me jetën seksuale inekzistente të Bill dhe Hillary. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2012, ora 18:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori