Leonora: Pastroj e gatuaj, kështu më shkon dita (VIDEO)
Si këngëtarja është mjaft e zonja.

Por, Leonora Jakupi në emisionin ‘Mirage’, ka habitur me një deklaratë të bërë.

Ajo ka folur për përditshmërinë e saj dhe ka përmendur disa detaje të pazbuluara. /albeu.com/
Shtuar më 28/12/2017, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori