Leonora, një kuzhiniere e shkëlqyer (FOTO LAJM)

Leonora Jakupi është treguar gjithmonë e kujdesshme me fotot që publikon në rrjetet sociale, e ndërsa postimi i radhës ka qënë ushqimi i saj i preferuar.

Ajo nuk ka dhënë shumë detaje, kjo edhe referuar interesit që kanë mediat rozë ndaj çdo gjëje qe ajo publikon. Kjo ka ngjallur edhe interesin e fansave dhe ndjekësve në Instagram, të cilët kanë shprehur dëshirën që të provonin diçka prej duarve të saj.

#fli Kosove, nuk po ju tregoj kush e pjek se menjëherë lajm bëhet!!!", ka shkruar këngëtarja bashkangjitur fotos në fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 11:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori