Leonora jashtë skenës (FOTO LAJM)

Këngëtarja Leonora Jakupi, mundohet që kur të dalë në skenë të shkëlqejë dhe gjithmonë i'a arrin qëllimisht. Në përditshmëri, atë e shohimveshur shumë sport, duke bërë të duket vërtetë ndryshimi. Megjithatë, Leonora ka një trup për tu pasur zili, duke mos nguruar të veshë çdo veshje. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori