Leonora Jakupi kopjon gruan e Trumpit (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur nga Kosova Leonora Jakupi konsiderohet si një nga artistet me veshjet më të bukura, madje ajo është e mrekullueshme në çdo paraqitje të saj.

Mirëpo, dje Leonora ka lënë gojëhapur pothuajse të gjithë për stilin e saj gjatë vizitës që i ka bërë Presidentës në largim Atifete Jahjaga.

Siç edhe duket nga fotot nuk ka asnjë ndryshim mes veshjes së Leonorës dhe gruas së Donald Trumpit, e mundet që këngëtarja këtë herë të jetë inspiruar nga ajo./Albeu.com/
Shtuar më 31/03/2016, ora 17:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori