Leonora iu befason për Vitin e Ri, ja me çfarë grimi vjen ajo
Leonora Jakupi që një kohë të gjatë mban titullin e më të bukurës dhe nuk e ka ndërmend ta lëshojë këtë titull.

Këngëtarja kosovare kujdeset shumë që pamja e saj të jetë në super formë gjatë gjithë këtyre viteve sa është në skenë.

Në këtë Vit të Ri Leonora vjen më e bukur se kurrë dhe me një grim interesant ajo konkurron edhe me të gjitha këngëtaret e reja aktualisht. /albeu.com/
Shtuar më 13/12/2017, ora 17:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori