Leonora imazh reklamash
Këngëtarja kosovare Leonora Jakupi do të jetë imazhi i një reklame të kafesë më të njohur në Kosovë “Prince Caffe”.
Por ajo ka folur edhe për projekte të tjera, madje ka thënë se ka diçka të re në jetën e saj sentimentale.

Sa i përket projekteve artistike Leonora ka thënë se ka një projekt që tashmë e ka realizuar dhe se pritet që të punojë edhe videoklipin.

Gjithashtu, në një intervistë për të përditshmen kosovare Express, ka thënë se ka bërë disa foto që është imazh i sfilatës së Valdrin Sahitit e po ashtu edhe pjesë e një reklame tjetër.
Shtuar më 26/04/2012, ora 23:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori