Leonora e mahnitshme në xhirimet e programeve festive (FOTO LAJM)

Njëra nga këngëtaret që sipas pamjeve të para do të na mahnisë me pamjen e saj është Leonora Jakupi.

Me një fustan të gjatë të zi e rruaza të bardha në qafë, bukuroshja mahnit me dukjen e saj të kuruar në çdo detaj.

E tillë Leonora është thuajse në çdo paraqitje të saj televizive dhe megjithëse skenës po i shtohen çdo ditë femra të reja, bukuroshja nuk e ka ndërmend të lëshojë primatin e femrës më të bukur të skenës sonë. /albeu.com/
Shtuar më 08/12/2017, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori