Leonardo di Caprio sërish beqar, ndahet nga modelja e famshme (FOTO LAJM)

Pëlqej
Aktori i famshëm 42 vjeçar Leonardo Di Caprio është ndarë nga e dashura e tij, modelja Nina Agdal.

Di Caprio raportohet t’i ketë ndarë rrugët me Ninën para disa ditësh, por thuhet se kanë vendosur që të mbesin miq.

Çifti ishin parë bashkë në majin e vitit të kaluar, por si duket kaq e pati lidhja e tyre pas një viti.

Beqari i famshëm njihet për shumë lidhje me bukuroshe të famshme si Gisele Bundchen, Bar Rafaeli, Blake Lively, Erin Hertherton, Toni Gaarn, dhe Kelly Rohrbach. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 11:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori