Leona Lewis i drejtohet fansave me një letër, lë studion e Simon Cowellit
Viti 2014 ka qënë shumë i vështirë për këngëtaren Leona Lewis, ndërsa për herë të parë para fansave ajo është rrëfyer edhe për depresionin që ka kaluar. Këngëtarja e cila është shumë e suksesshme, me anë të një letre drejtuar të gjithë fansave është rrëfyer për arsyet e largimit nga studioja muzikore e Simon Cowellit, për të nënshkruar kontratë me "Island Records".

Duke mos dashur të tregojë të gjitha detajet e mosmarrëveshjes, ajo ka pranuar se çdo marrëveshje ka anet pozitive dhe negative. Sipas saj, ajo ka mësuar nga ky projekt dhe se gjithmonë do u jetë mirënjohëse. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 15:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori