Leku letër, Vildane Zeneli blen të njëjtën gjë dy herë për këtë arsye (FOTO LAJM)

Vildane Zeneli është një ndër modelet më seksi në Shqipëri dhe Kosovë. Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale duke ndarë me ne rutinën e jetës së saj të përditshme.

Fotografitë e shpeshta që modelja poston në rrjetet sociale janë shumë të komentuara, për shkak të linjave perfekte që ajo posedon.Ajo jeton prej kohësh në Amerikë dhe së fundmi ka rrëfyer një detaj personal tepër interesant.

Së fundmi, modelja ka zbuluar për rubrikën “10 gjërat që nuk i keni ditur” nga Prive, sekretin që e shoqëron çdo herë kur ajo blen diçka.“Unë blej dy gjëra njësoj pasi kam frikë se mos më prishet e para, e kështu kam tjetrën reservë.”- është shprehur Vildane.
Shtuar më 31/08/2019, ora 18:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori