"Lek ke, bëji vithet silikon", Armina shokon fansin me përgjigjen e saj (FOTO LAJM)

Armina Mevalni një nga blogeret më të komentuara në Shqipëri e njohur për veshjet e shtrejnta dhe jetën luksoze që bën, së fundmi ka lënë pa fjalë një ndjekës në rrjetet sociale.

Armina ka postuar një foto shumë seksi, me bikini të kuqe e ka marrë komplimenta pafund, por një nga fansat i komenton: "Lek ke, bëji vithet silikon".

"Nuk do bëja kurrë silikon. Më super pëlqejnë siç janë", ja kthen Armina fansit i cili nuk është dukur më në komente. /albeu.com/


Shtuar më 16/10/2017, ora 11:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori