Lei shkon në Amerikë, bën setin që të bën me dhimbje koke (FOTO LAJM)

Lei Kraja bëri bujë në Shqipëri kur u bë pjesë e Dance With Me.

Ajo kërceu krah Robert Berishës dhe bëri shumë fansa për vete me kërcimin e saj.

Pas shumë kohësh, Lei këtë muaj është rikthyer në Shtetet e BashkuaraAmerikës për t'ju bashkuar familjes.

Atje ajo nuk ka ndenjur duarkryq por ka bërë një set fotografik ku duket shumë tërheqëse. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 20:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori