Ledri Vula përdor Facebook-un për "hakmarrje"
Ledri Vula si duket po e shfrytëzon imazhin e tij për t’i sharë armiqtë në publik. Kështu ka ndodhur me një armike të shpallur të Ledrit në Facebook e cila i ka dërguar një e-mail ku i shpreh urrejtjen e saj.

Por Ledri ka gjetur një mënyrë krejt origjinale për t’u kundërpërgjigjur. Ka postuar mesazhin privat në wall-in e tij dhe ka “lëshuar” fansatmerren me armiken e tij.

Megjithatë Ledri Vula njihet si një nga reperet më të suksesshëm në Kosovë e që ka fansa në të gjitha vendet shqip-folëse.
Shtuar më 22/04/2012, ora 20:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori