Ledri Vula mes zjarresh, Dua Lipa dhe Dafina Zeqiri e vënë në siklet
Ledri Vula është padyshimnjë nga meshkujt shqiptarë më të kërkuar nga vajzat.

Këtë herë në në qendër të Prishtinës, një koncert do të bëjë bashkë artistët shqiptarë nga Kosova, me famë ndërkombëtare. Ndër to, Ledri Vulën, Dua Lipën dhe Dafina Zeqirin.

Dua Lipa ka publikuar fotot e këngëtarëve në Instagram, duke ftuar dhe fansat e tyre që të rezervojnë biletat.

Është hera e parë që të tre këngëtarët do të bëhen bashkë. Kujtojmë që disa vite më parë Ledri Vula ka patur një lidhje dashurie me Dua Lipën, por dhe me Dafina Zeqirin.

Mirëpo, ndonëse lidhjes i ka ardhur fundi, të tre këngëtarët gëzojnë respekt dhe shoqëri mes tyre. Madje Dua ka publikuar në InstaStoryn e saj foton e Ledrit, duke shkruar, “zjarr”.
Shtuar më 18/07/2018, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori