E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Ledri Vula kapet "mat", kalon pushimet me modelen e njohur shqiptare (FOTO LAJM)

Reperi shumë i pëlqyer nga publiku dhe ndër më të komentuarit në media, Ledri Vula ndodhet me pushime në SHBA prej disa ditësh.

Atje Ledri është fotografuar në shoqërinë e modeles shqiptare Lorena Haliti.

Dyshja kanë qenë së bashku duke luajtur bilardo së bashku me një tjetër mikeshë të tyre.

Lorena ishte protagoniste e klipit të këngës "Rio" nga Ledri.

Siç duket pas këtij klipi, dyshja ka krijuar miqësi dhe tani do i shohim shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Shtuar më 10/09/2019, ora 09:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori