Ledri Vula kapet duke u puthur me një vajzë në aeroport (VIDEO)
Ai është një nga meshkujt më simpatikë të showbiz-it shqiptar dhe padiskutim një ndër më të preferuarit e femrave. Kjo shihet në komentet e shumta në rrjetet sociale apo edhe në koncertet e tejmbushura.

Ledri Vula është përfolur shpesh për lidhjet e shumta, por së fundmi ka qenë disi në hije. Mirëpo ai është kapur mat në aeroportin e Neë York duke u puthur me një vajzë. Këtë gjë e ka bërë të ditur bloger-i Olti Curri me anë të një videoje të publikuar në ‘Facebook’.

Sipas Olti Currit nuk ka aspak dyshime se personi qe shfaqet në video është Ledri Vula, sepse vetë këngëtari ka postuar një foto me të njejtën veshje në aeroport. Përveç xhupit e kapeles, mjafton të shikojmë edhe atletet Yeezy dhe s’ka më dyshime. /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2017, ora 09:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori