Ledri Vula i jep mesazh të qartë armiqve (FOTO LAJM)

Ledri Vula, tashmë që është rikthyer fuqishëm në tregun muzikor nuk ka ndërmend të ndalet më dhe se qielli është limiti i tij.

Këtë mesazh, Ledri i'a ka përcjellë jo vetëm atyre që besojnë në aftësitë e tij, por edhe rivalëve të tij.

Në një foto të postuar në rrjetin social “Facebook”, Ledri shihet duke parë nga qielli, e ndërsa shkruan se ai është limiti i tij. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 12:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori