Ledri Vula emërohet në postin e rëndësishëm që s'ka lidhje me muzikën
Ledri Vula është një prej reperëve më të suksesshëm të kohës dhe këngët e tij janë kthyer në hite.

Ndjekësit e tij në Instagram sa vijnë e rriten, ashtu siç po ndodh edhe me karrierën e tij jo vetëm në muzikë.

Sipas burimeve, shumë shpejt Ledri do të emërohet në një post të rëndësishëm në Kosovë, që nuk ka të bëjë me muzikën, shkruan Blic.

Klubi basketbollistik "Z-mobile Prishtina" do ta emërojë reperin si kryetarin e klubit KB Prishtina.

Zyrtarizimi i tij si nënkryetar pritet të bëhet në një konferencë për media. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2018, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori