E FUNDIT/ BILD plas "bombën", nxjerr përgjimin ku është përfshihet Rama
Ledri Vula duket tërësisht ndryshe, shikoni çfarë ka bërë

Ylli i repit Ledri Vula, i cili shquhet për potencialin e tij vokal ka qënë së fundmi në New York.

Duke përfituar nga ky rast ai ka ndryshuar look-un e tij.

Një parukier në Nju Jork, i ka dhënë stilin e duhur të flokëve atij. Ledri jo rastësisht radhitet si njëri ndër reperët më seksiestradës, një arsye më shumë që gjithë vajzat të ‘çmenden’ pas tij.

Ylli rrepit, gëzon një famë gjithandej dhe kjo falë angazhimit të pafund që ai bënë në karrierën e tij. /Albeu.com/
Shtuar më 29/11/2017, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori