Ledri Vula drejt ishujve Maldive (FOTO LAJM)

Ledri Vula është shfaqur së fundmi në ishujt Maldive duke pushuar.

Zhytje në det, video me delfinët, selfie me breshkat dhe udhëtim me anije, janë disa nga momentet që Ledri preferon t’i ndajë me fansat e tij në faqen personale në Instagram.

Krah tij nuk shfaqet asnjë femër, ndërsa ka preferuar që të postojë vetëm fotot personale. /albeu.com/

Shtuar më 14/01/2015, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori