Ledri Vula "çmend" femrat edhe njëherë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ledri Vula shquhet për potencën e tij vokale. Ylli repit, gëzon një famë gjithandej dhe kjo falë angazhimit të pafund që ai bënë në karrierën e tij.

Ai së fundmi ka qënë i ftuar në një dasëm dhe këtë na e ka treguar vetë reperi në Instastory.

I veshur me kostum te zi ai duket mjaft joshës. Ledri duket se po e shijon atmosferën e krijuar nga kjo dasëm. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 14:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori