Ledri dhe Dafina ndezin skenën
Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri nuk përmbahen teksa këndojnë hitet e tyre në skenë. Në rrjetet sociale, këngëtarët kanë postuar një foto ku gjatë performancës, Ledri është ekzaltuar në maksimun duke ngritur në krah Dafinën. Kjo menjëherë ka ndezur dhe atmosferën tek të rinjtë, të cilët kanë kënduar bashkë me ta. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori