Ledri blen vilën luksoze, pranë kujt VIP-ave jeton (FOTO LAJM)

Ledri Vula është një nga reperët më të pëlqyer shqiptarë.

Duke qenë se prindërit e tij jetonin në Brezovicë, edhe reperi Ledri Vula ka marrë tashmë një shtëpi pranë tyre, në zonën më të frekuentuar jo vetëm nga vendasit por edhe nga turistët.

Sipas 'Iconstyle', shtëpia e re e Ledrit është një vilë dykatëshe super moderne, e cila ka kapur vlerën e 200 mijë eurove.

Vila e tij është në zonën e VIP-ave dhe Ledri ka tashmë komshinj Shyhrete Behlulin dhe Luan Salihun.
Shtuar më 30/11/2018, ora 22:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori