Ledioni "zhduket" pas dasmës, merr vendimin e papritur
Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë ndër çiftet më të përfolura të shoëbizit shqiptar.

fundmi ata kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me një dasëm luksoze duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Por pas dasmësa Ledioni, ka refuzuar që të rishfaqet për publikun, edhe pse jemi mësuar që ta shikojmë shpesh herë në ekran apo rrjetet sociale.

Duket se fanasat janë të shqetësuar por Ledioni ka marër një vendim që ndoshta sdo u pëlqejë të gjithëve.

“Kurrë mos thuaj kurrë, por unë nuk dua t’i rikthehem rrjeteve sociale. Dua të kem qetësinë time dhe po e shijoj këtë kohë. Mbase nuk do e hap përsëri Instagramin ose Facebook", është shprehur ai së fundmi. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2018, ora 09:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori