Ledioni ikën nga Top-i dhe do të bëhet drejtor i madh
Vijojnë ndryshimet e mëdha të emrave të Top Channel. Mësohet se sëfundmi do të largohet edhe dhëndri i familjes Hoxha, pikërisht Ledion Liço.

Ky i fundit do të shkojë në krye të një institucioni të rendësishëm, gjë e cila bën që të largohet nga Top Channel, shkruan Syri.

Nuk dihet ende se cili është roli i vjehrrës së tij në këtë detyrë të re që merr, por edhe i Ben Blushit për largimin nga Top-i.

Shtuar më 09/07/2018, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori