Ledioni i thotë Sarës fjalët që çdo vajzë do të ëndërronte
Janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar dhe shpesh pëlqejnë të ekspozojnë lidhjen e tyre në rrjete sociale.
Këtë herë ka qenë Ledioni i cili ka publikuar një foto nga pushimet e tyre ku Sara shfaqet me një fund të shkurtër dhe mjaft në formë.

“Jam lidhur me një modele”,-shkruan moderatori i njohur. Sara dhe Ledioni kanë së bashku një djalë 1-vjeç. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2018, ora 18:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori