Ledioni dhe Lori shkojnë në Sarisalltik pa Sarën (FOTO LAJM)

Me anë të disa fotove të postuara në Instagram shihet qartë se Ledioni dhe Lori kanë shkuar në Sarisalltik pa Sarën.

Mali i shenjtë në Sarisalltik në Krujë njihet si një vend ku shumë besimtarë shkojnë për tu lutur ose për ta vizituar me miqtë dhe familjarët e tyre.

Fotot në fjalë kanë pasur impakt pozitiv, ku shumë fansa kanë uruar që vendi i shenjtë ti ndihmojë. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2015, ora 14:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori