Ledion Liço poston foton, fansat kapin detajin në barkun e Sarës (FOTO LAJM)

Sara Hoxha, një nga trashëgimtaret e “Top Media”-s dhe Ledion Liço kanë tashmë një vogëlush të vogël. Nw njw foto tw postuar nga pushimet e tyre, fansat duken se kanw vwnw re njw detaj nw barkun e Sarws.

“Sa paska dal dhjami barkut”, shkruan një ndjekës.

Përgjigja e Ledionit në këtë rast ishte e menjëhershme duke sqaruar se nuk bëhej fjalë për dhjamë, por për këmbën e Londonit që ishte vendosur para barkut të Sarës.

“Në fakt është këmba e bebit”, shkruan Ledioni. /albeu.com/
Shtuar më 14/05/2018, ora 09:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori