Ledion Liço në “Big Brother VIP”, por jo si moderator
Big Brother do të rikthehet së shpejti në ekranin e Top Channel por në një format krejt të ri.

Ashtu edhe siç u fol, këtë herë në shtëpinë më të famshmë këtë herë do të hynë disa nga vipat tanë.

Duket se Ledioni do të mbajë autorsinë ndërsa prezantimi do i lihet Luanës.

Gazeta Express raporton se sa u përket banorëve që do të jenë pjesë e “Big Brother VIP”, ata do të vijnë nga fusha të ndryshme si moda, muzika, aktrimi etj.

Kështu do të ketë këngëtarë, modele të njohura dhe aktorë që do të qëndrojnë për muaj të tërë të mbyllur në një shtëpi nën direktivat e Vëllait të Madh. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2018, ora 09:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori