Ledion Liço e kujtoi Dritan Hoxhën me këtë detaj në dasmën e bujshme

Ceremonia e martesës së Sara Hoxhës dhe Ledion Liços, e cila u mbajt më 11 gusht në buzë të liqenit të Comos në Itali, tërhoqi vëmendjen e mediave për ditë të tëra.

Mirëpo, deri tani nuk ishte zbuluar veprimi prekës që Ledioni bëri në dasmë në nder të vjehrrit të tij të ndjerë.

Ai vendosi si butona këmishe ato që dikur përdorte babai i Sarës, Tani i 'Topit' shkruan xing.al.

Ky detaj është vënë re në videon me momentet e veçanta nga dasma, të cilën Lori Hoxha e publikoi në kanalin e saj në Youtu
Shtuar më 17/09/2018, ora 23:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori