Ledina Çelo lë pas kritikat dhe feston pranë familjes (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja Ledina Çelo ka lënë pas të gjitha kritikat lidhur me prezantimin e festivalit të fundvitit dhe zgjedhjes së veshjes transparente, duke festuar së bashku me familjen e saj.

Një atmosferë e ngrohtë është ajo çfarë pasqyrohet edhe në këtë foto, ku ajo ndodhet pranë njërezve të saj më të shtrenjtë.

Rreth një tryeze shumë elegante, këngëtarja ka festuar me bashkëshortin, fëmijët dhe të afërm. /albeu.com/

Shtuar më 02/01/2017, ora 11:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori