Ledina Çela nxeh sfidën, publikon foton nudo të 10 viteve më parë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Në rrjetet sociale kemi parë shpesh që disa sfida të kthehen në virale.

Në disa prej tyre janë përfshirë edhe VIP-at, ku e fundit ka të bëjë me të famshmit shqiptarë.

Artistët dhe personazhe të njohur janë bërë pjesë e sfidës “10 vjet më parë” duke postuar foto të vjetra të tyre.

Ndërkohë së fundmi këngëtarja Ledina Çelo i ka sfiduar të gjithë ku shfaqet 10 vite me parë nudo, dhe si gjithmonë në formë mjaft të mirë fizike siç paraqitet edhe sot. /albeu.com/

Shtuar më 16/01/2019, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori