Lea e Kledi Kadiut nis ushtrimet, ja si mbahet trupi në formë (VIDEO)
Balerini i njohur Kledi Kadiu dhe bashkëshortja e tij italiane janë shumë të lumtur që janë prindërit e vogëlushes Lea.

Kledi e ka treguar edhe me anë të fotove në rrjetet sociale se është një baba shembullor, e ndërsa sot ai ka zgjedhur që të postojë një video të shkurtër, duke u ushtruar me të bijën. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2016, ora 17:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori