"Le lene" fut në sherr dy bukuroshet e ekranit italian
Ato nuk janë vetëm të bukura, por janë edhe një imazh në ekranin italian. Bëhet fjalë për Belen Rodriguez dhe Ilary Blasi, ku duket se armiqësia e tyre është bërë tashmë publike.

Ato janë konfliktuar për programin e njohur satirik "Le lene". Prej shtatë vitesh, imazh i këtij emisioni ka qënë Blasi, por me fillimin e sezonit të ri ka bërë që Belen të marrë masat, për tu bërë prezantuese e këtij emisioni. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2014, ora 13:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori