Lawrence në krah të femrave
Jennifer Lawrence e cila kohët e fundit ka qënë në fokus për një lidhje dhe për fotot e saj nudo, ka dhënë një mesazh mjaft të fortë, ku sipas saj një femër e fortë di si ti marrë gjërat që do.

Aktorja 24-vjeçare e Hollivudit, Jennifer Lawrence, është shfaqur joshëse për fushatën e shtëpisë franceze të modës, Dior.

E pyetur se çfarë e bën një femër të fuqishme, ajo u shpreh: “Duhet të jetë një person me vetëbesim të lartë.

Mund të jetë i vështirë si njeri, por i drejtë dhe i butë… Madje, duhet të jetë një femër që të dijë të marrë atë që dëshiron”. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 17:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori