Laura Nezha flet për herë të parë për të dashurin: Më dashuron kështu siç jam
Këngëtarja dhe aktorja e njohur Laura Nezha ka folur për herë të parë disa detaje nga jeta e saj private.

Ka kaluar vetëm pak kohë që kur në fakt laura u kap mat me të dashurin e saj në një event, por sërish edhe pas fotove nuk pranoi të prononcohej në lidhje me këtë gjë.

Ajo flet për herë të parë për marrëdhënien e saj në “Thumb” ku dhe ka treguar disa detaje për të dashurin e saj.

“Ai më dashuron kështu siç jam, jemi prej 6 vitesh në një lidhje dhe festojmë çdo përmujor.

Për sa u përket fotove në rrjetet sociale, nuk postoj sepse kam një lidhje të rehatshme, komode. Madje na zbuluan në inaugurimin e Renatos, që ishte hera e parë që shkonim bashkë në event.

Gjithsesi, nuk dua ta përfshij fare se nuk ka profil artistik, atij nuk i pëlqen e mua nuk më pëlqen të bëhemi çift që të përflitet nga mediat. Ne jemi të lumtur kështu”,- është shprehur Laura duke treguar se ajo ndihet mjaft mirë në këtë lidhje.

Më tej, aktorja ka treguar se nuk është tip tradicional dhe nuk i dihet nëse në horizont do të ketë një dasmë /albeu.com/
Shtuar më 23/07/2017, ora 13:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori