"Largohu se më shikojnë të shtëpisë", Danieli injoron Fotininë
“Nuk jam lepur”, i thotë Danjeli në fillim Fotinisë, e cila shkon ta përkëdhelë, ndërsa ai ishte duke u stërvitur, por më pas i kërkon asaj të largohet.

“Të lutem largohet se më shohin të shtëpisë”, i thotë Danjeli.

Fotinia largohet e mërzitur. “Më hoqe trurin”, i thotë vajza.

Danjeli vazhdon më pas të bëjë stërvitje. “Kam edhe 20 minuta dhe më pas flasim”, i thotë ai Fotinisë.
Shtuar më 27/03/2017, ora 17:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori